Nasz serwis stworzony jest wyłącznie dla Państwa!
Nasz serwis stworzony jest wyłącznie dla Państwa!
Niezawodność, partnerstwo, elastyczność: to rozumiemy pod hasłem serwis.
 
 

Sprzedaż i serwis klienta

 
 

Sprzedaż

Chcemy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom- a to można uzyskać tylko dzięki bezpośredniemu spotkaniu z Państwa firmą. Nasi specjaliści doradzą Państwu w całej Europie i również poza nią w sposób indywidualny, bliski i kompetentny. Dzięki naszym przedstawicielstwom w 11 europejskich krajach dostarczymy osiągnięcia oraz know-how firmy Ter Plastics również do Państwa, bez względu na to, w jakiej części świata się znajdujecie.

W naszym systemie sprzedaży pracują eksperci od tworzyw sztucznych z technicznym wykształceniem, a nie zwykli sprzedawcy. Oznacza to optymalne doradztwo i wiedzę fachową, na której możecie Państwa polegać- zarówno w zakresie tworzyw sztucznych, jak i surowców.

 
 
 

Head of Sales Engineering Plastics

Michael Knoche
Head of Sales Engineering Plastics
T +49 (0)2366 5661-241
F +49 (0)2366 5661-333
michael.knoche@terplastics.com

Head of Sales Commodities

Pascale Chassin
Head of Sales Commodities
T +49 (0)2366 5661-154
M +49 (0)1522 2888106
F +49 (0)2366 5661-333
pascale.chassin@terplastics.com

 

Serwis klienta

Jesteśmy do Państwa dyspozycji - przez cały dzień. Nasz serwis klienta to nie centrum obsługi telefonicznej, lecz natychmiastowa odpowiedź na wszystkie Państwa pytania, życzenia, potrzeby oraz sugestie.
W miarę możliwości każdy klient obsługiwany jest w języku ojczystym. 

 
 

NIEMCY

Czy macie Państwo pytanie odnośnie naszego spektrum produktów, istniejącego zlecenia lub oferty? A może termin realizacji musi być szybszy niż ustalono? Macie Państwo problemy przy produkcji? Proszę skontaktować się z Państwa osobistym opiekunem w dziale klienta!

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.
                                         

 

Techniczne tworzywa sztuczne

Surowce masowe

 

Niemcy Północne

Christina Staroscik
christina.staroscik@terplastics.com
Tel. +49 (0)2366 5661 - 251
Fax +49 (0)2366 5661 - 333 

Maresa Will
maresa.will@terplastics.com
Tel. +49 (0)2366 5661 - 153
Fax +49 (0)2366 5661 - 333 

Niemcy Zachodnie

Kevin Brose
kevin.brose@terplastics.com
Tel. +49 (0)2366 5661 - 323
Fax +49 (0)2366 5661 - 333 

Nancy Beuthner
nancy.beuthner@terplastics.com
Tel. +49 (0)2366 5661 - 316
Fax +49 (0)2366 5661 - 333

Niemcy Wschodnie

Simone Thierschmidt
simone.thierschmidt@terplastics.com
Tel. +49 (0)3725 70 78 - 12
Fax +49 (0)3725 70 78 24

Sybille Gillner
sybille.gillner@terplastics.com
Tel. +49 (0)3725 70 78 - 11

Niemcy Środkowe

Christin Jordan
christin.jordan@terplastics.com
Tel. +49(0)2366 5661 - 331
Fax +49 (0)2366 5661 - 333

Ruth Wiffler
ruth.wiffler@terplastics.com
Tel. +49 (0)611 174 63 63-13
Fax +49 (0)611 174 63 63-20

Niemcy Południowe

Renate Jedwilayties
renate.jedwilayties@terplastics.com
Tel. +49 (0)7422 2 29 39

Tel. +49(0)2366 5661 - 335

Fax +49 (0)7422 2 29 74

Manja Küper
manja.kueper@terplastics.com
Tel. +49 (0)2366 5661 - 330
Fax +49 (0)2366 5661 - 333

Çaḡla Bilge
cagla.bilge@terplastics.com
Tel. +49 (0)2366 5661 - 150
Fax +49 (0)2366 5661 - 333

Niemcy, cały kraj

Sonja Randzio
sonja.randzio@terplastics.com
Tel. +49 (0)2366 5661 - 343
Fax +49 (0)2366 5661 - 333      

Dagmar Osing
dagmar.osing@terplastics.com
Tel. +49 (0)2366 5661 - 342
Fax +49 (0)2366 5661 - 333

Silke Krotki
silke.krotki@terplastics.com
Tel. +49 (0)2366 5661 - 344
Fax +49 (0)2366 5661 - 333

 

Europa

Techniczne tworzywa sztuczne oraz surowce masowe

Austria

Ute Duda
ute.duda@terplastics.com
Tel. +49 (0)2366 5661 - 228
Fax +49 (0)2366 5661 - 333

Rumunia

Aneta Kubacka
aneta.kubacka@terplastics.com
Tel. + 48 17 77 35 336

Słowenia

Aneta Kubacka
aneta.kubacka@terplastics.com
Tel. + 48 17 77 35 336

Węgry

Renáta Dudás
renata.dudas@terplastics.com
Tel. +49 (0)2366 5661 - 255
Fax +49 (0)2366 5661 - 333

Szwajcaria

Corinne Letailleur
corinne.letailleur@terplastics.com
Tel. +49 (0)2366 5661 - 440
Fax +49 (0)2366 5661 - 333

Hiszpania / Portugalia

Ana Miranda
ana.miranda@terplastics.com
Tel. +34 (0)93 7362 276
Fax +34 (0)93 487 4766

Polska

Katharina John
katharina.john@terplastics.com
Tel. +49 (0)2366 5661 - 247 Mówimy po polsku
Fax +49 (0)2366 5661 - 333

Bułgaria

Aneta Kubacka
aneta.kubacka@terplastics.com
Tel. + 48 17 77 35 336

Czechy/Słowacja

Anna Korotkovova
anna.korotkovova@terplastics.com
Tel. +49 (0)2366 5661 - 247

Chiny

Fan Zhang
fan.zhang@terplastics.com
Tel. +86 138 1585 2132
Fax +8621 68 197 519

Francja

Corinne Letailleur
corinne.letailleur@terplastics.com
Tel. +49 (0)2366 5661 - 440
Fax +49 (0)2366 5661 - 333

Ramona Molkenthin
ramona.molkenthin@terplastics.com
Tel. +49 (0)2366 5661 - 155
Fax +49 (0)2366 5661 - 333

 

Tu szybko i prosto znajdziecie Państwo informacje o naszych produktach.



X Zamknąć